Showing all 15 results

After Sun Spray

Locion sprej i përthithur shpejt i cili qetëson, rikthen dhe freskon lëkurën pas ekspozimit në diell.

Krem Fytyre Me Acid Hialuronik

Duke aplikuar kremin e fytyrës me acid hialuronik të Babarias, lëkura juaj do të hidratohet intensivisht pasi acidi hialuronik është i aftë të arrijë shtresat më të thella të lëkurës, ta mbushë atë dhe të reduktojë shenjat e plakjes.

Krem Fytyre Me Vitaminë C

Ky krem ​​fytyre është krijuar duke përdorur një kombinim të një përbërësi aktiv inovativ që rrjedh nga vitamina C dhe vitamina E për shkak të fuqisë së tyre antioksiduese.

Krem Fytyre Per Diten Babaria Bio Hydratues

Kujdesuni për lëkurën por edhe per planetin tuaj me linjën e re të Babaria-s BIO Pa Plastic, e cila është 100% pa plastikë Është një krem super hidratues, me teksturë të lehtë me veti antioksiduese dhe që vepron si një barrierë mbrojtëse për lëkurën.

Krem Fytyre Për Natë Babaria

Kujdesuni për lëkurën por edhe per planetin tuaj me linjën e re të Babaria-s BIO Pa Plastic, e cila është 100% pa plastikë.Ky është një krem shumë cilësor që ka efekt parandalues në procesin e plakjes së lekurës, te detoksifikimit dhe te qetësimit. Ndërsa ju flini kremi ka efektin për të rinovuar indet e lekurës së fytryës për shkak të përbërësve të tij të vecantë.

Krem Konturor Kundër Njollave Të Syve

Krem i formuluar posaçërisht për të trajtuar në mënyrë delikate zonën rreth syve. Teknologjia e saj Chrome-Eye dhe një ndër më inovativët te roller ndriçon dhe unifikon tonin e lëkurës, duke përmirësuar njollat e errëta.

Krem Retinol Kundër Rrudhave

Retinoli është një derivat i vitaminës A që ndihmon në rigjenerimin e shtresës më të jashtme të lëkurës. Kremi Retinol kundër rrudhave i jep lëkurës më shumë qëndrueshmëri, duke reduktuar dobësinë dhe duke rritur elasticitetin e saj. Përveç kësaj, zbut njollat dhe unifikon tonin e lëkurës.

Serum Retinol

Plakja e lëkurës është graduale dhe ka shenja të shumta të dukshme si shfaqja e linjave të holla dhe rrudhave, humbja e elasticitetit dhe qëndrueshmërisë, humbja e shkëlqimit dhe shfaqja e njollave të moshës.

Vitamin C Serum

Një serum me vitaminë C dhe një veprim të gjerë antioksidant për të arritur një shkëlqim më të madh të lëkurës . Ai mbron nga drita blu, pajisjet celulare dhe nga ndotja, si dhe stimulon sintezën e Acidit Hyaluronik dhe kolagjenit natyral në lëkurë, duke përmirësuar fleksibilitetin.