Krem Fytyre Për Natë Babaria

Kujdesuni për lëkurën por edhe per planetin tuaj me linjën e re të Babaria-s BIO Pa Plastic, e cila është 100% pa plastikë.Ky është një krem shumë cilësor që ka efekt parandalues në procesin e plakjes së lekurës, te detoksifikimit dhe te qetësimit. Ndërsa ju flini kremi ka efektin për të rinovuar indet e lekurës së fytryës për shkak të përbërësve të tij të vecantë.

Description

Ky krem ​​kundër plakjes redukton rrudhat dhe zbut linjat e shprehjes. Është formuluar me balsam limoni, orkide dhe Rambutan (një kulturë frutash organike e pasur me antioksidantë dhe minerale), të cilat rinovojnë lëkurën tuaj ndërsa flini, me një veprim qetësues dhe detoksues. Mund ta kombinoni me kremin e ditës dhe konturin e syve nga linja Babaria BIO.

Aqua (Water), Caprylic / Capric Triglyceride, Pentylene Glycol, Isostearyl Isostearate, Hydrogenated Vegetable Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Rosa Moschata Seed Oil, Myristyl Myristate, Sucrose Polystearate, Glyceryl Stearate, Squalane, Leaf Extract On Left Orchis Mascula Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Glycerin, Cetyl Palmitate, Citric Acid, Xanthan Gum, Maltodextrin, Sodium Stearoyl Glutamate, Perfume (Fragrance), Sodium Phoxide, Sodium Hydrogen Sorbate.

  • 50ml
  • Aplikojeni gjatë nates duke bërë një masazh të lehtë derisa të përthithet plotësisht.