Uje Micelar

Description

Heq lehtësisht make-up-in dhe papastërtitë e grumbulluara në lëkurë gjatë ditës me një lëvizje të vetme pa nevojë për shpëlarje. Formula e saj ekskluzive micellare ofron një efekt hidratues dhe pastron në mënyrë efikase fytyrën, duke e lënë atë të butë.

  • Aplikojeni në një copë pambuku dhe hiqni make-up-in në fytyrë, sy dhe buzë, pa pasur nevojë të fërkoni apo shpëlaheni.