Serum Fytyre Hyaluronic

Description

Serumi i acidit hyaluronik hidraton intensivisht, duke e bere lëkurën më të shëndetëshme dhe rrit elasticitetin e saj. Serum i freskët, i lehtë, me përthithje të shpejtë që e bën lëkurën më të trashë dhe më koherente. Gjithashtu zvogëlon dobësinë e lekures si dhe ka një efekt mbushës.

Aqua (ujë), glicerinë, propilen glikol, vaj kastori të hidrogjenizuar PEG-40, hialuronat natriumi, fenoksietanol, akrilate/C10-30 alkil akrilate kryqpolimer, etilheksilglicerinë, parfum (aromë), hidroksid natriumi.

  • 30ml
  • Aplikoni disa pika në fytyrë, qafë dhe dekolte dhe shpërndajeni duke bërë një masazh të butë derisa të përthithet plotësisht.