Mbrojtje E Dyfishte E Lekures Nga Drita Blu

Description

Hidratues për fytyrën. Mbron lëkurën nga plakja e parakohshme e shkaktuar nga drita blu që shkaktohet kryesisht nga pajisjet elektronike të përdorimit të përditshëm, si telefonat celularë, tabletët dhe kompjuterët.

Ekstrakt natyral i farës së kakaos nga Peruja, i pasur me polifenole. Gjithashtu përmban vitaminë E, e njohur gjerësisht për funksionin e saj antioksidues.

  • 50ml
  • Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte të pastër dhe të tonifikuar dy herë në ditë.