Krem Fytyre Per Diten Babaria Bio Hydratues

Kujdesuni për lëkurën por edhe per planetin tuaj me linjën e re të Babaria-s BIO Pa Plastic, e cila është 100% pa plastikë Është një krem super hidratues, me teksturë të lehtë me veti antioksiduese dhe që vepron si një barrierë mbrojtëse për lëkurën.

Description

Me aloe vera dhe acid hialuronik që ndihmojnë në ruajtjen e ujit në lëkurë dhe që sigurojnë të gjithë elasticitetin, fleksibilitetin dhe vitalitetin që i nevojitet lekures.Mund ta kombinoni me kremin e natës dhe konturin e syve nga linja Babaria BIO.

Aqua (Water), Aloe Barbadensis Leaf Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Pentylene Glycol, Hydrogenated Vegetable Oil, Myristyl Myristate, Isostearyl Isostearate, Sucrose Polystearate, Fructooligosaccharides, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii Butter, Squalane, Moringa Oil/Hydrogenated Moringa Oil Esters, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Betula Alba Juice, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Cetyl Palmitate, Sodium Hyaluronate, Sodium Stearoyl Glutamate, Glycerin, Parfum (Fragrance), Sodium Phytate, Tocopherol, Xanthan Gum, Citric Acid, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Ascorbic Acid, Sodium Citrate, Potassium Lactate, Biotin, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Sulfite.

  • 50ml
  • Aplikojeni gjatë ditës duke bërë një masazh të lehtë derisa të përthithet plotësisht.