Krem Per Konturin E Syve Dite Dhe Nate Babaria Bio

Përdoret per të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato të ndjeshme. Kujdesuni për lëkurën dhe planetin tuaj me linjën e re të Babaria-s BIO, e cila është 100% pa plastikë.

Description

Ky krem ​​redukton shenjat e plakjes në zonën e konturit të syve. Balsami i limonit dhe Rambutan (një kulturë frutash organike e pasur me antioksidantë dhe minerale) u japin syve një pamje më të re dhe të çlodhur me ekstra hidratim.

Aqua (ujë), triglicerid kaprilik/kaprik, pentilene glikol, Gjalpë Butyrospermum Parkii, Vaj vegjetal të hidrogjenizuar, Myristyl Myristate, Izostearil Izostearat, Polistearat Sakaroz, Gliceril Stearat, Lëng Betula Alba, Leng Cetylaflisap, Cetylaflisip, Cetylaflisp, Extract, Cetylaflis, Ekstrakt, vaj i farës së Helianthus Annuus, Ekstrakt i gjetheve Rosmarinus Officinalis, stearoil glutamate natriumi, hialuronat natriumi, maltodekstrinë, acid limoni, çamçakëz ksantan, parfum (aromë), fitat natriumi, fenoksietanol, citrat natriumi, sodium bentrium, hidroksid natriumi Sorbate, Biotinë.

  • 15ml
  • Aplikojeni në zonën e konturit të syve në mëngjes dhe në mbrëmje. Masazhoni butësisht me majat e gishtave derisa të përthithet plotësisht.