Krem Fytyre Me Acid Hialuronik

Duke aplikuar kremin e fytyrës me acid hialuronik të Babarias, lëkura juaj do të hidratohet intensivisht pasi acidi hialuronik është i aftë të arrijë shtresat më të thella të lëkurës, ta mbushë atë dhe të reduktojë shenjat e plakjes.

Description

Përmban gjithashtu një filtër diellor për të mbrojtur më tej lëkurën. Rekomandohet për çdo moshë , për lëkurat e thata ose të ndjeshme.Për të optimizuar efektet, përdorni me Serumin e Acidit Hyaluronic Babaria, duke shtuar disa pika të serumit në krem. Testuar nga dermatologët për lëkurat e ndjeshme.

Aqua (Ujë), Homosalate, Alkool Stearil, Ciklopentasiloksan, Glicerinë, Oktyldodekanol, Polyakrilate-13, Dimetikoni, Cetyl Alkool, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Poliizobuten, Natriumi Hyaluronate, Diluronat e Natriumit, Diluronatil, Dimetrikonil, Tealuronat, Dimetrikonil, Tereth-12 Izostearat, çamçakëz xanthan, parfum (aromë), fenoksietanol, acid limoni, limonen.

  • 50ml
  • Aplikojeni gjatë ditës dhe nates duke bërë një masazh të lehtë derisa të përthithet plotësisht.