Krem Fytyre Me Vitaminë C

Ky krem ​​fytyre është krijuar duke përdorur një kombinim të një përbërësi aktiv inovativ që rrjedh nga vitamina C dhe vitamina E për shkak të fuqisë së tyre antioksiduese.

Description

Përdorimi i këtij produkti do të ndihmojë në rritjen e shkëlqimit të lëkurës së fytyrës tuaj. Rekomandohet për çdo moshë dhe lloj lëkure.Për të optimizuar këtë produkt, përdoreni me serumin Babaria Vitamin C, duke shtuar disa pika të serumit në krem.Rekomandohet te perdoret për të gjitha llojet dhe moshat e lëkurës.

Aqua (Ujë), Oleyl Erucate, Oktokrylen, Oktyldodekanol, Squalane, Denat e Alkoolit, Polyakrilat-13, Silicë, Acid 3-o-Etil Askorbik, Acetat Tokoferil, Poliizobuten, Etilheksilglicerinë, Fenoksilomer Ciroksikodetrik (Aromë), Tetrasodium EDTA, Polysorbate 20, Disodium EDTA, Sorbitan Izostearate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol.

  • 50ml
  • Aplikojeni gjatë ditës dhe nates duke bërë një masazh të lehtë derisa të përthithet plotësisht.