Krem Konturor Kundër Njollave Të Syve

Krem i formuluar posaçërisht për të trajtuar në mënyrë delikate zonën rreth syve. Teknologjia e saj Chrome-Eye dhe një ndër më inovativët te roller ndriçon dhe unifikon tonin e lëkurës, duke përmirësuar njollat e errëta.

Description

Redukton dukshëm rrathët dhe qeskat nën sy me një efekt të freskët dhe i lë sytë tuaj të duken të shndritshëm dhe të qete edhe pas një dite të lodhshme. Përmirëson rrudhat dhe linjat e imta të shprehjes, duke e bërë lëkurën tuaj më të zhdërvjellët dhe të hidratuar thellësisht. Rekomandohet për të gjitha moshat dhe llojet e lëkurës. I testuar dermatologjikisht.

Aqua (ujë), pentilene glikol, glicerinë, vaj kastori i hidrogjenizuar PEG-40, dibutil adipat, dimetilmetoksi kromanil palmitat, dipeptid diaminobutirol benzilamid diacetat, acetil tetrapeptid-5, natriumi hialuronat (2, 1graril-kolliraol), , Acid citrik, Kumarinë, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

  • 12 ml
  • Aplikojeni rreth syve në mëngjes dhe në mbrëmje. Masazhojeni butësisht me majat e gishtave për thithjen më të mirë, më pas aplikojeni rollerin direkt në zonën që do të trajtoni.