Pega Panthenol Ointment 75ml

Pomada Panthenol Pega prodhohet me formulë të testuar prej dekadash. Formula e vajit është e optimizuar për kërkesat e veçanta të kujdesit të mëpasshëm të tatuazhit. Përmbajtja më e ulët e ujit minimizon humbjen e pigmentit dhe qetëson dhe mbron butësisht tatuazhin tuaj të ri.

Category:

Description

Kur aplikohet hollë në lëkurë, mbetet një film mbrojtës optimal. Pomada është veçanërisht e përshtatshme për kujdesin e mëpasshëm të tatuazheve në lëkurë të ndjeshme. E përkryer për përdorim të përditshëm gjatë fazës së shërimit.

 • Uje,
 • Petrolatum,
 • Panthenol,
 • Sorbitol,
 • Ozokerite,
 • Vaj kastori i hidrogjenizuar,
 • Triglyceride kaprike,
 • Lactate sodium,
 • Glycerol isoserate,
 • Poliglicerol -3,
 • Vaj oryza sativa bran,
 • Sulfat magneziumi,
 • Acid sorbik,
 • Acid laktik,
 • Ekstrak nga fletet e aloe barbadensis,
 • Tokoferol,
 • Citrate glicerid te palmes se hidrogjenizuar,
 • Betaglucan yeast,
 • Alkol fenetyl
 • 75ml
 • Pjesen e tatuse lyeni disa here ne dite me nje shtrese te holle dhe masazhoheni lehte me gishtat e dores.
 • Doppelherz