Dr Muller Shurup per te Rritur

Shurupi Dr. Müller përmban ekstraktin e Plantain dhe vitaminës C. Shija e tij e shijshme e bën atë të mirë për fëmijët e moshës 3 vjeç e lart.

Description

Delliefekt qetësues dhe i këndshëm në fyt, faring dhe kordat vokale
lehtëson në rast të gudulisjes në fyt dhe faringut.
Vitaminë Ckontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe në zvogëlimin e lodhjes dhe lodhjesShurupi Dr. Müller përmban ekstraktin e Plantain dhe vitaminës C. Shija e tij e shijshme e bën atë të mirë për fëmijët e moshës 3 vjeç e lart.

 • Invertoni sheqerin
 • Ujin e pastruar
 • Ekstraktin e gjethes së gjetheve të ribwort [ujë, gjethe delli ribwort (Plantago lanceolata)
 • Sorbat kaliumi
 • Vitaminë C (acid L-askorbik, natrium-ascorbate natriumi)
 • Konservues (sorbat kaliumi)
 • 120 g

Rekomandohen të pihet:

 • 1 lugë çaji (5 ml) 3-5 herë në ditë (të rritur)
 • 1 lugë çaji (5 ml) shurup çdo ditë (fëmijë të moshës 3 vjeç e lart)
 • Shurupi mund të përdoret ose si i tillë, ose në një pije.
 • Dr Muller