Showing all 2 results

Dr Muller Shurup per te Rritur

Shurupi Dr. Müller përmban ekstraktin e Plantain dhe vitaminës C. Shija e tij e shijshme e bën atë të mirë për fëmijët e moshës 3 vjeç e lart.