Rachen Spray, Husten liquid, Dr Mueller (dy format), cajrat e ndryshem doppelherz  

Dr Muller Shurup per te Rritur

Shurupi Dr. Müller përmban ekstraktin e Plantain dhe vitaminës C. Shija e tij e shijshme e bën atë të mirë për fëmijët e moshës 3 vjeç e lart.

Kontakt

Për më shumë informacion mos hezitoni të kontaktoni me ne.